Dreamshoma- Stylish & Cozy Studio

  • 38 m²

Dreamshoma- Stylish & Cozy Studio Dubai van 38 m² is gelegen op ongeveer 10 minuten rijden naar de Burj Khalifa en 2 km verwijderd van het Oasis Center. Het appartement omvat wifi, samen met privé-autoparkeren voor gasten, die met de auto reizen.

Deze accommodatie biedt een balkon en een keuken, evenals comfort zoals airconditioning. Het appartement biedt 1 badkamer aan.

Dit appartement biedt een sauna voor ontspanning en verfrissing aan.

De accommodatie biedt ook een kitchenette.

Het 1-slaapkamer appartement biedt accommodatie in de wijk Business Bay van Dubai, op ongeveer 3 km van de Green Planet. Dreamshoma- Stylish & Cozy Studio is gesitueerd op ongeveer 3 km van Business Bay Metro treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Dreamshoma- Stylish & Cozy Studio Dubai
Tekce Aykon City 2 Tower C 5815
Mobiele prijsaanbieding

Tekce Aykon City 2 Tower C 5815

9.0
Schitterend 2 beoordelingen
0 m van de accommodatie
Upgraded Downtown Dubai 2 Bd
Mobiele prijsaanbieding

Upgraded Downtown Dubai 2 Bd

61 m van de accommodatie
Elite 2 Bedroom Aykon Getaway In Business Bay
Mobiele prijsaanbieding

Elite 2 Bedroom Aykon Getaway In Business Bay

78 m van de accommodatie
USD 250 USD 225
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Vliegveld Dubai Creek SPB
    14 km

    Treinstations

    Business Bay Metro Station
    2,9 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Recreatie

    • Buitenzwembad
    • Sauna

    In de kamers

    • Airconditioning

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    LicentienummerBUS-AYK-FIIRB
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Dreamshoma- Stylish & Cozy Studio gelegen?
      Dreamshoma- Stylish & Cozy Studio is in de wijk Business Bay van Dubai gesitueerd, op ongeveer 10 minuten rijden naar de Burj Khalifa.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Dreamshoma- Stylish & Cozy Studio?
      Populaire plekken in de buurt van Dreamshoma- Stylish & Cozy Studio zijn onder andere de Green Planet, de Burj Khalifa, het Oasis Center.
    • Biedt Dreamshoma- Stylish & Cozy Studio parkeergelegenheid?
      Dreamshoma- Stylish & Cozy Studio biedt privé-autoparkeren voor de gasten.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Level Seven en Zoco Dubai restaurants, gelegen op ongeveer 25 minuten lopen.
    • Wat is de afmeting van Dreamshoma- Stylish & Cozy Studio?
      Dreamshoma- Stylish & Cozy Studio meet 38 m².
    • Hoeveel gasten kan het appartement huisvesten?
      Het appartement kan accommodatie voor tot 2 gasten aanbieden.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Vliegveld Dubai Creek SPB
    14 km

    Treinstations

    Business Bay Metro Station
    2,9 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Dreamshoma- Stylish & Cozy Studio Dubai

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten